Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Sūtu jau vairākus gadus regulāri. Viss oriģināls un cena laba! Piegāde kā solīts. Nav jau tas ilgi kā citi te izsakās. Vai tad smaržas vajag momentāli tā, ka acīs cērtas? Kur gaidīšanas priekš?!
Много лет заказываю парфюмерию на этом сайте, товар всегда оригинальный, быстрая доставка! Спасибо!

Заказываю уже во 2 раз духи, всё отлично. Магазин хороший. Если нужны будут ещё духи или косметика, закажу на этом сайте!
Ļoti patīk!
Teicama komunikācija ar klientu,piegāde norādītajā termiņā,cena -ļoti pat
pieņemama.Noteikti atgriezīšos vēl.


Sūtu pirmo reizi. Smaržas originālas, noturīgas un oridinālas. Ļoti apmierināta. Liels paldies.
Sūtu jau kuro reizi un nevienu neesmu vīlusies saņemot preci ! Viss kvalitatīvi & ātri ! Paldies!
Очень хороший магазин. Заказала несколько духов. Все подошли. И доставили в срок. Супер.
Liels paldies par tik ātru piegādi.
Noteikti izmantošu vēl Jūsu veikalu.
Очень довольна обслуживанием, товар пришел в срок, хорошего качества (духи). Буду заказывать еще. Спасибо! Рекомендую ваш магазин.
Jaunā atsauksme