Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Paldies par lielisku servisu! Regulāri papildinu savus smaržu krājumus. Izskatās, ka veikalam Serenity ir vispieējamākas cenas, daudz raritētu un aizmirstu aromātu. Piegāde, piemēram uz Rīgu, kā solīts 5-8 dienas, taču prece vienmēr ir labā stāvoklī, iepakojums nav bojāts.
Заказываю несколько лет,все отлично.
Cenas kā vienmēr - labākās! Piegāde varēja būt nedaudz ātrāka. Būtu jauki, ja būtu vairāk produktu aprakstu, piemēram, krems ir paredzēts sausai vai taukainai ādai utml.
Ideāls serviss! Piegāde ātra - kā solīts. Smarža viennozīmigi īsta (nav viltojums). Cena veikalos 330, šeit 106 par testeri. Ļoti iesaku!
P.S.Удобная оплата,доставка как указано.
Лучший магазин!Давно и часто покупаю у Вас!Цены более чем демократичные,а ассортимент парфюма радует и даже иногда удивляет!Некоторые позиции эксклюзивны, например Kenzo CA SENT BEAU,который я и приобрела.Успехов Вам,процветания.
Iepērkos regulāri un bieži, un vienmēr labas cenas, lieliska kvalitāte un samērā ātra piegāde. Īpašs prieks šoreiz par testeri, kas bija ar visu vāciņu. Paldies Jums! :)

ĀTRI, ĒRTI,KVALITATĪVI. PALDIES.
Paldies Jums, par piegādi un par burvīgām smaržām.Ne pirmo reize jau pasūtu,un esmu ļoti apmierināta.Visiem iesaku smaržu mīļiem,iegādāties tieši šeit,labas cenas un kvalitāte.Veiksmi Jums darbā!
Ar cieņu,Anita.
Paldies, ļoti patīk jūsu veikals. Visas smaržas sūtu pie jums,un ne reizi neesmu vīlusies!
Jaunā atsauksme