Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Labdien,
Vienmēr pasūtīju smaržas šeit. Nekādas sūdzības, vienmēr arī samierinājos, ka ilgi nāk sūtījums, bet šoreiz gan vīlusies esmu :(
Pasūtīju burberry body tender... tas ir kā ūdens, bet ne smaržas... nekādas smaržas vispār nav, pat ne drusku.. konsistence arī ne kas smaržām jaabūt... bēdīgi.. vaira nepasūtīšu šeit :(
Paldies par smaržām. Ļoti patīk. Esmu apmierināta.
Ātra piegāde, labākās cenas!
Iesaku visiem!
Sveiki!
Otro reizi jau izmantoju Jūsu pakalpojumus un varu droši apgalvot, ka ieteikšu tos izmantot arī citiem. Paldies par kvalitatīvām un savlaicīgi piegādātām smaržām.
Очень доволен сотрудничеством. Товар полностью соответствует описанию и нашим ожиданиям, 100% оригинал!

Мы брали набор Escada Fiesta Carioca, только дешевле более чем в 2 раза, чем в торговых центрах. Доставка быстрая, буквально несколько дней, упаковано от души и на совесть.

Буду приобретать у вас и далее, как только возникнет такая надобность. Удачи вам и до скорого! :)
Paldies!
Как всегда, аккуратно и своевременно. Спасибо!
Paldies, viss super! Ātra piegāde.
Отличный сервис,всем советую!
Paldies. Patiešām kvalitatīva prece. Turpmāk iepirksimies tikai pie jums.
Veiksmi biznesā
Jaunā atsauksme