Nesen apskatīts Nesen apskatīts

Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Iesaku visiem šo internetveikau! ĻOTI operatīva piegāde!
PALDIES! ĻOTI OPERATĪVI! :)
Neapmierina pasūtījuma izpildes termiņš.Pasūtīju Giorgio Armani Black Code- atsūtīja Armani Code, vai tas ir viens un tas pats?
Paldies,ļoti labi. :)
Pasūtīju smaržu komplektu, visi trīs produkti: smaržas, dušas želeja, ķermeņa krēms-neatbilst orģinālajai smaržai. Esmu neapmierināta, jo pasūtīju lielo tilpumu ar savām mīļākajām smaržām. Tā bija mana pirmā un pēdējā reize šeit
:(.
СПАСИБО ЗА РАРИТЕТ
Заказывала впервые.Обслуживанием осталась довольна.Воспользуюсь услугами магазина ещё.
Paldies SerenitY par lielisko iespēju iegādāties kvalitatīvas smaržas par labu cenu!
Lieliski!! Paldies par sadarbību!! Esmu ļoti apmierināta!
Smaržas ir mana vājība. Varbūt vairāk varētu būt piedāvājumi smaržām ar mazu tilpumu (10ml) jaunu aromātu meklējumos?! :)
Хороший магазин! Приемлемые цены!Спасибо!
Рекомендую!
Jaunā atsauksme