Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Заказывала духи известной фирмы,боялась за качество,но мои опасения были напрасны.Духи оригинал,стойкость отменная,упаковка отличная-все на высшем уровне.СПАСИБО!УСПЕХОВ вашей команде и вашему магазину!
Ļoti kvalitatīvi sapakots,ar smaržām esmu apmierināta!
Спасибо, быстрая доставка, хорошее качество, быстро и удобно, заказываю не в первый раз.
Paldies par ātru un kvalitatīvu servisu.

Vienmēr lieliski. Viss ātri, precīzi un korekti!
Vilšanās, jo pasūtīju Britney Spears Fantasy, bet saņēmu Britney Spears Fantasy Midnight, kas ir pilnīgi citādāka. Un tad vēl klapata ar atpakaļ sūtīšanu un termiņš pagarinās līdz saņemšu sūtīto.
Arī es regulāri sūtu smaržas šeit, taču pēdējā laikā šķiet, ka sūtītie testeri nav vairs tik noturīgi, piem., Lanvin Eclat d'Arpege EDP un Lacoste Pour Femme EDP. Gribētos jau domāt, ka šoreiz man tā gadījās un uz priekšu būs ok.
Достойно! И доставка, и цена, и сам товар!
Довольны и сервисом и продукцией, всегда все вовремя доставляют, спасибо
Ļoti labs ātra piegāde. j
Iepērkos jau vairākus gadus šajā veikalā,parfimērija kvalitatīva un stipri lētāka kā veikalos.Vienīgi piegādes termiņš dažreiz varētu būt ātrāks.
Jaunā atsauksme