Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Ļoti labs serviss!!brīnišķīgas cenas un ātra piegāde! Pasūtīju smaržas un esmu ļoti, ļoti apmierināta ar visu :) Paldies!!!
Paldies lieliska kvalitāte un laicīga piegāde! Pasūtu jau ne pirmo reizi!
Viss kārtībā, esmu apmierināta, viss kā aprakstīts piedāvājumā un ātra piegāde!
Turpināšu iepirkties
Pasūtu pie jums pirmo reizi.Ātra piegāde.Tikai smaržas kastīte saspiesta un ieplīsusi.Labi, ka smaržu sūtīju sev, nevis dāvināšanai.
Заказываю не первый раз. Все очень замечательно.Респект.
Versače vīriešu komplekts atnāca lipīgs,šampūna trauks ieplīsis un viss iztecējis,Ziemassvētku dāvana sabojāta.Uzrakstīju epastu,neuzskata par vajadzīgu atbildēt.
Super!
pasūtu jau ne pirmo reizi. labas smaržas par labām cenam
Laba cena, ātra piegāde, rekomendēju!
Liels paldies. Pasūtīju pie Jums pirmo reizi, bet noteikti ne pēdējo !!!! Radās sarežģījumi ar apmaksas fiksāciju, paši zvanīja, ieteica kā pareizi rīkoties. Paldies un lai Jums visiem Gaiši Ziemassvētki.
Jaunā atsauksme