Nesen apskatīts Nesen apskatīts

Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

teicama komunikācija , superātra piegāde un laba manta !
iesaku visiem !!!
Paldies, ļoti patīk jūsu veikals. Visas smaržas sūtu pie jums,un ne reizi neesmu vīlusies. Gan kvalitāte,gan komunikācija un piegāde ir ok.
Ja, ļoti labi!!!!! Paldies jums!!!! Smaržas SUPER!!!!!!
Teicama komunikācija , ātrs piegādes serviss un oriģināla prece !
Iesaku visiem !
Lieliska komunikācija, precizitāte sūtījumam un teicama prece !
Es serenity atklāju jau kādu laiku atpakaļ! Nejauši! Meklējot smaržas Latvijā. 100% izvēli ietekmēja cena, bet galvenais ļoti saprotama mājas lapa! Super vienkārši un viegli izvēlēties! Un galvenais, ka prece IR 100% autentiska!!! Un 90% no top smaržām var atrast! Serviss rullē 100%! Nākotnē tikai un vienīgi Serenity.lv arī draugiem to saku.
Lai Jums veicas!Esmu iepriecināta par Jūsu draudzīgajām cenām un smaržu izvēli!Tā turpināt!
Par cik man patīk vīriešu smaržas, tad esmu vairāk kā apmierināta ar savu pirkumu Kalvin Clain CK2 Unisex, patīkams aromāts un pietiekami noturīgas!
Пользуюсь вашим сайтом давно, всё было отлично.Но последний заказ-шедевр.Вместо сухого лака ,,Batiste,, прислали простой от Шварцкопф,который никому не нужен.А я попросила вернуть деньги, если нет товара в наличии.Не было времени разбираться.Но аккуратнее,товарищи!Так нельзя!
В этом магазине есть возможность заказать тестеры, что я и делаю. Рекомендую обращать внимание на штрих-код парфюма, который тоже здесь указан. Спасибо!!!
Jaunā atsauksme