Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Пользуюсь вашим сайтом давно, всё было отлично.Но последний заказ-шедевр.Вместо сухого лака ,,Batiste,, прислали простой от Шварцкопф,который никому не нужен.А я попросила вернуть деньги, если нет товара в наличии.Не было времени разбираться.Но аккуратнее,товарищи!Так нельзя!
В этом магазине есть возможность заказать тестеры, что я и делаю. Рекомендую обращать внимание на штрих-код парфюма, который тоже здесь указан. Спасибо!!!
Paldies! Prieks sadarboties!
Paldies par operatīvi piegādātu pasūtījumu. Pasūtījumu saņēmu ātrāk kā bija norādīts pasūtījuma pieprasījumā.
Paldies par kvalitatīvu preci, pietiekoši ātru piegādi, gan samērīgām cenām! Prieks, ka ir iespēja iegādāties testerus par zemākām cenām! Iegādāšos turpmāk aizvien!
Уже несколько лет приобретаю всю парфюмерию и косметику только на serenity и очень довольна качеством, доставкой и доступными ценами. Спасибо!
paldies.par pirkumiem esmu apmierinata. piegada 5-8 dienas.dabuja
6diena.meita ir apmierinata.visiem ta jamacas tik godigi un atri stradat.
Спасибо. Получила заказ на 5-ый день. Парфюм оригинальный. Цены приятные.
Paldies! Esmu ļoti apmierināta ar visu: attieksme, cena, kvalitāte, piegāde. Pirmais pirkums un noteikti ne pēdējais!
Заказ был сделан 19 февраля, сегодня 27 февраля, заказа так и нет.
Отправка была произведена только 23 числа.
Сервисом не довольна! Долго!
Муж остался без подарка на 23 февраля.
Jaunā atsauksme