Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Gadiem ilgi pasūtu šeit savu favorītzīmolu smaržas - tikmēr Douglas veikalā manu iecienītu smaržu krāsa un aromāts pārāk attālinājās no oriģināla, no dzintarkrāsas pārvēršoties par blāvi zaļu. Uz manu jautājumu, kā tas ir iespējams, Douglas pārdēvēja nevarēja atbildēt. Toties no Serenity šodien saņēmu nu jau kādu 9.-10.reizi manu mīļo aromātu, ko lietoju ik pa brīdīm kopš 1996. gada - aizvien krāsa un aromāts - īsti svētki dvēselei! :)
Perku matu kosmetiku. Viss apmierināja. Noteikti iepirkšos vēl!
Спасибо, все отлично
Līdz sim viss ir bijis super.
Viennozīmīgi iepirkšos šeit vēl ne reizi vien:)
Спасибо за хорошую работу.
Nekad nepērciet šeit smaržas. Pieteicu slavena zīmola Christian Dior Pure Poisen smaržas, kuras lietoju regulāri. Saņēmu, bet diemžēl pat oriģinālam nav līdzīgas, īstā krutka!!! Samaksāju 66,-. Protams, to es tā neatstāšu - nedrīkst tā muļķot cilvēkus!!! Vadība ir jāsoda.
Vairākas reizes esmu iepircies pie Jums.
Ātra un galvenais kvalitatīva darbīb un prece atnākusi.
Paldies, Jums.
Esmu neapmierināta. Es pasūtīju no serenity.lv L'Eau Kenzo. Smaržas nav oriģinālas,ļoti nenoturīgas. Vairs nepasūtīšu smaržas no Serenity veikala.
Viss OK!Paldies:-)
Visas preces ir lieliskas, būtu jauki, ja pastāvīgajiem klientiem būtu arī klienta karte un lojalitātes atlaides
Jaunā atsauksme