Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

paldies.Ļoti laipnas,pretimnākošas pārdevējas.Smaržas superīgas.Iesaku
Esmu apmierināta. Pasūtījums tika operatīvi atsūtīts. viss ideāli sapakots.
Esmu iepirkusies vairākas reizes un esmu apmierināta, labas cenas, piegāde kā solīts.
Saņēmu vīriešu odekalonu Adidas,kastīte saplēsta,visi stūri nobružāti,gribēju sūtīt atpakaļ,tikai tas prasa laiku un līdzekļus,nekad vairs nepasūtīšu.
Заказываю не первый раз. Всегда довольна заказами. Операторы любезны и отзывчивы. Товар хорошо упакован. Доставка не подводит.
Teicami!
paldies, smaržas superīgas, kvalitatīvas!
Paldies! Pasūtīju kosmētiku - kvalitatīva! Prece vienmēr atnāk laicīgi kā solīts bez kavēšanās. Esmu apmierināta ar pirkumu.
Все быстро, оперативно. Доставка указана 5-8 рабочих дней, получила посылочку на 5-ый рабочий день, что очень порадовало. Качество товара понравилось.
Ļoti labas cenas un arì ĺoti àtri piegàdà preci!
Jaunā atsauksme