Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Jūsu vizītkarte ir precizitāte un godīgums pret pasūtītāju! Arī piezemētas cenas! Vēlu veiksmi! Arī turpmāk preces pirkšu pie Jums!!!
Viss ļoti labi.
Liels paldies par jūsu darbu, ļoti patīk sadarbība, izcila apkalpošana, prece un cenas. Lai jums veicas turpmāk. Iesaku piestrādāt pie internetveikala pārskatāmības un ieviest vairākas meklēšanas kategorijas un preču atlasīšanas iespējas :)
esmu iepirkusies vairākkārt.kvalitatīva prece,izcils serviss.paldies jums!
Paldies! Man patīk, ka var iegādāties iemīļoto smaržu testerus, ir atlaides un līdz šim piegāde arī vienmēr veikta laikus.
Esmu pirkusi smaržas jau daudz reizes no Serenity un vienmēr viss ir bijis lieliski. Liels paldies par patīkamo sadarbību un kvalitatīvajām smaržām!
Liels Paldies par kvalitatīvu servisu! Esmu ļoti apmierināta!
Liels Paldies par savlaicīgi izpildīto pasūtījumu, glīto iepakojumu un teicamo servisu!
Liels paldies par pasūtījumu, preces kvalitatīvas, kā arī paldies par iztrūkstošās preces vietā piedāvāto. Noteikti sadarbošos arī turpmāk.
Ļoti labas cenas, pateicos par savlaicīgumu un precizitāti, uzticos!!!
Jaunā atsauksme