Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Izlasot negatīvos komentārus, sāku satraukties par savu pasūtījumu :), jo tie negatīvie komentāri vairāk vieš ticamību, bet šoreiz kļūdījos. Piegāde precīza un laicīga, kastīte vesela, nesaspiesta un smaržas precīzas, kādas arī vēlējos un sūtīju :) Paldies!
Paldies! Esmu ļoti apmierināta ar serenity - kvalitatīva prece, ātra piegāde!
Pa smuko !
Pasūtīju vienmēr, jo patika serviss, viss ir laicīgi. Smaržu klāsts ir labs, jo vienmēr atrodu to kas iepatikas man, un tuviem cilvēkiem.
Labdien, svētdienā! iepērkos regulāri.Nesen atklāju jaunu superīgu acu tušu - Frais Monde, black intense mascara. Izcila! ļoti gaidīšu atkal piedāvājumā. Lai veicas!
Paldies, ļoti ātrs serviss, laba kvalitāte un cena ideāla! Pasūtīju Lancome Tonique Eclat 200ml.
Iepērkos ne pirmo reizi, vienmēr biju apmierināta gan ar preces kvalitāti un cenu, gan arī ar piegādes nosacījumiem. Paldies!
СПАСИБО!!! Работа сотрудников сайта - на " ОТЛИЧНО"! Товар качественный, все как в описании (большой плюс - указан баркод товара).
С уважением , Людмила.
Заказываю не первый раз, до этого сравниваю цены с другими магазинами. Все разы - в Серенити было дешевле. Может быть не самый большой выбор, но дешевле. Доставка быстрая. Товар качественный, все как в описании. Если создатели магазина читают отзывы, то комментарий - было бы просто отлично сделать оплату заказа сразу на сайте, а не заниматься банковскими переводами через интернет банк и было бы приятно видеть скидки и бонусы для частых клиентов)
Ne origenal...
Jaunā atsauksme