Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Paldies
Patīkami iepirkties. Pērku jau vāirākkārt kosmētiku. Svarīgākais , ka nopirktā kosmētika ir oriģināla ! :) Jo citos internetveikalos ir nācies vilties.
Teicams serviss un ātra piegāde, esmu ļoti apmierināta, pasūtu smaržas jau vairākus gadus. Pat tad ja nav manis izvēlētais produkts , tad saņemu info par tā esamību.
Paldies! Viss bija ļoti labi un arī samērā ātri!
Noteikti iepirkšos vēl.
Piegāde varētu būt ātrāka, bet kopumā viss apmierina:))
Paldies! Esmu ļoti apmierināta.
Iepērkos jau vairākas reizes, vienmēr esmu bijusi apmierināta gan ar preces kvalitāti, cenām un piegādi. Paldies! Noteikti iepirkšos vēl.
Всё хорошо,кроме доставки,обычно занимает у вас 7-8 рабочих дней по Латвии, а это очень долго.
Заказываю парфюм уже второй раз на этом сайте.Цены приятно радуют,качество на высоте.Только в первый раз заказ получила быстрее,чем во второй.Долго не высылали заказ,не знаю от чего зависит скорость?Ведь деньги на счёт перевожу быстро.....
Получила то, что ждала. в срок. со скидкой шикарной. yves saint laurent manifesto l'elixir мур мур мур...

Спасибо!!!
Jaunā atsauksme