Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Заказывала впервые.Обслуживанием осталась довольна.Воспользуюсь услугами магазина ещё.
Paldies SerenitY par lielisko iespēju iegādāties kvalitatīvas smaržas par labu cenu!
Lieliski!! Paldies par sadarbību!! Esmu ļoti apmierināta!
Smaržas ir mana vājība. Varbūt vairāk varētu būt piedāvājumi smaržām ar mazu tilpumu (10ml) jaunu aromātu meklējumos?! :)
Хороший магазин! Приемлемые цены!Спасибо!
Рекомендую!
Ļoti labs serviss!!brīnišķīgas cenas un ātra piegāde! Pasūtīju smaržas un esmu ļoti, ļoti apmierināta ar visu :) Paldies!!!
Paldies lieliska kvalitāte un laicīga piegāde! Pasūtu jau ne pirmo reizi!
Viss kārtībā, esmu apmierināta, viss kā aprakstīts piedāvājumā un ātra piegāde!
Turpināšu iepirkties
Pasūtu pie jums pirmo reizi.Ātra piegāde.Tikai smaržas kastīte saspiesta un ieplīsusi.Labi, ka smaržu sūtīju sev, nevis dāvināšanai.
Заказываю не первый раз. Все очень замечательно.Респект.
Versače vīriešu komplekts atnāca lipīgs,šampūna trauks ieplīsis un viss iztecējis,Ziemassvētku dāvana sabojāta.Uzrakstīju epastu,neuzskata par vajadzīgu atbildēt.
Jaunā atsauksme