Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Pirku DKNY, esmu ļoti apmierināta par cenu un kvalitāti.
Patīk viss!
Labas smaržas ,esmu apmierināta.
Хороший магазин с хорошим качеством товара.
Liels paldies profesionālajai Serenity komandai! Pasūtījums piegādāts kā solīts 5-8 dienu laikā. DKNY Golden Delicious EDP 50ml Testera kvalitāte lieliska.
Делаю покупки парфюмерии в вашем магазине уже не в первый раз. Очень нравится качество товара, обслуживание и быстрый срок доставки. Спасибо !
Отличный сервис! Неоднократно заказывала парфюм и косметику, все быстро и качественно!Буду заказывать и в дальнейшем!Спасибо магазину и всей команде за прекрасное обслуживание!
Izcili
Pagaidām esmu apmierināta ar visiem iepriekš veiktajiem pasūtījumiem. Varbūt vēle'tos ātrāku piegādi,bet tas laikam nav tik vienkārši izdarāms.Lai veicas visai serenity komandai un man lai vienmēr būtu tikai pozitīvas sajūtas
Spasibo bolšoje! Vsegda bistraja svjaz s klientom i tovari po dostupnim cenam!
Jaunā atsauksme