Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Ļoti ilga piegāde. Apmaksāju 1.septembrī, varu saņemt tikai 8.septembrī. Ņemot vērā to, ka prece ir noliktavā , nav saprotams kāpēc tik ilga piegāde.
Kā vienmēr augstā līmenī! Pašai patīk, arī citiem iesaku!!!
Paldiesssss!:)
Neticami kvalitatīvi, ātri un izdevīgi!
Paldies!
Pasūtīju Smaržu DKNY Be Delicious Eau So Intense EDP 50m
ļoti patika
Получила информацию о доставке только после напоминания на мейл, что сегодня уже 5 рабочий день после оплаты близится к полудню.Заказ получила еще через 4 дня, так как доставка Pasts тоже не поторопилась в пятницу, а в выходные не работала. А это был подарок. Оч жаль, но на вашем сайте каждый раз получаю товар только после напоминания, что товар не доставлен. Вам есть над чем работать.
Komentārus par slikto piegādes laiku DZĒŠ ĀRĀ
Samaksu veicu 26.August (naudiņa ieskaitiju no no tādas pašas bankas kā Serenity,tātad"iekrita"nauda uzreiz),paziņojums par samaksas apstiprinājumu atnāca:)tikai 29.augustā un 1.septembrī atnāca:) epasts,par to ka smaržas tika nosūtītas- tikai! Un nu gaidīšu vēl divas dienas omnivu:).Secināju-ka tik ilgi piegādi mani neapmierina. NEIESAKU!
NAUDU SERENITY PAŅEM VEIKLI..A KLIENTS LAI GAIDA..HI
Хорошее качество, всё в срок!
zakazivaju ne v pervij raz, ocenj dovolna i kacestvo i dostavka vsjo super zakazivaju i znaju cto polucu to cto hocu i vsem svoim znakomim sovetuju tolko etot magazin , vse dovolni .SPASIBO
Ļoti ātra piegāde! Paldies
Jaunā atsauksme