Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Заказывала впервые,товар оказался качественным,духи не подделка,держаться долго,тональный крем тоже понравился,экономия денег
Заказываю не в первый раз (подсадили:) - всегда остаюсь довольна сервисом. Рекомендую знакомым этот сайт: отличный выбор, завидные цены и качество.
Labas cenas un attieksme!
Esmu ļoti apmierināta! Paldies! Iesaku arī citiem izmantot šo iespēju, šeit iepirkties!
Esu ļoti apmierināta ar piegādi un jūsu darbu.
Serviss ir teicams. Visas preces, ko esmu pasūtījusi, pienākušas ātri un labā kvalitātē. Paldies!
Paldies par sadarbību, pasūtu jau vairākus gadus- tieši tāpēc, ka vienmēr viss bija ok!
P.s. Varētu papildināt preču aprakstus, piemēram, kremiem (kādam ādas tipam paredzēts utml)
Заказала первый раз,по совету коллеги,честно боялась оригинал или нет,для меня это важно..так как не оригиналом не пользуюсь вообще,предпочитаю качество.Спасибо за совет,и за прекрасный и один из моих любимых парфюмов от Nina Rich:) оригинал 100% буду заказывать ещё!Спасибо магазину и всей команде за прекрасное обслуживания!
PASŪTĪJUMU SAŅĒMU ĀTRI UN VISPĀR SAŅĒMU,ATŠĶIRĪBĀ NO DAŽIEM CITIEM INTERNETA VEIKALIEM. LIELISKS DARBS UN ĪPAŠI PALDIES KLIENTU MENEDŽEREI.TURPMĀK ZINU, KUR IEPIRKTIES UN IESAKU ARĪ JUMS.
Atkārtoti, paldies par pasūtījumu, kominikāciju, laicīgumu, un smaržu oriģinalitāti.
Jaunā atsauksme