Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Заказываю духи уже 4 или 5 раз :)! Очень довольна! Устраивает всё: доставка (пакоматом Омнива), качество (беру тестеры), цена (всегда ниже, чем у других)! Спасибо :)
Paldies, Jūsu produkti kā vienmēr neliek vilties.
супер
Добрый день! Заказала тушь коричневую MAYBELLNE и духи BURBERY. Заказом довольна. Спасибо. Буду заказывать ещё.
Prece piegādāta noteiktajos termiņos,viss operativi!Paldies!Mīnuss,ka nav pie preces apraksta tulkojuma ne latviešu,ne krievu valodā.Lūdzu,padomājiet! :)
Labākais serviss un piedāvājumi! PALDIES, ka esat mums! :)
Все отлично,быстро и качественно.Спасибо!
Ļoti esmu apmierināta,viss brinišķīgi!
Gadiem ilgi pasūtu šeit savu favorītzīmolu smaržas - tikmēr Douglas veikalā manu iecienītu smaržu krāsa un aromāts pārāk attālinājās no oriģināla, no dzintarkrāsas pārvēršoties par blāvi zaļu. Uz manu jautājumu, kā tas ir iespējams, Douglas pārdēvēja nevarēja atbildēt. Toties no Serenity šodien saņēmu nu jau kādu 9.-10.reizi manu mīļo aromātu, ko lietoju ik pa brīdīm kopš 1996. gada - aizvien krāsa un aromāts - īsti svētki dvēselei! :)
Perku matu kosmetiku. Viss apmierināja. Noteikti iepirkšos vēl!
Jaunā atsauksme