Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Piegāde varētu būt nedaudz ātrāka, bet kopumā viss ir labi
Светлость с ностальгическими нотками!
loti uzticams veikals, paldies.
Хорошее качество, быстрая доставка. Буду заказывать еще.
Ļoti ilga piegāde. Apmaksāju 1.septembrī, varu saņemt tikai 8.septembrī. Ņemot vērā to, ka prece ir noliktavā , nav saprotams kāpēc tik ilga piegāde.
Kā vienmēr augstā līmenī! Pašai patīk, arī citiem iesaku!!!
Paldiesssss!:)
Neticami kvalitatīvi, ātri un izdevīgi!
Paldies!
Pasūtīju Smaržu DKNY Be Delicious Eau So Intense EDP 50m
ļoti patika
Получила информацию о доставке только после напоминания на мейл, что сегодня уже 5 рабочий день после оплаты близится к полудню.Заказ получила еще через 4 дня, так как доставка Pasts тоже не поторопилась в пятницу, а в выходные не работала. А это был подарок. Оч жаль, но на вашем сайте каждый раз получаю товар только после напоминания, что товар не доставлен. Вам есть над чем работать.
Komentārus par slikto piegādes laiku DZĒŠ ĀRĀ
Jaunā atsauksme