Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Ļoti labi
Paldies! Labs serviss, viss kā aprakstīts!
Liels paldies par īsā laikā piegādāto pasūtījumu! Patīkama iepirkšanās pie Jums jau vairāku gadu garumā!
Jūsu veikalā iepērkos jau vairākas reizes.Viss apmierina,izņemot ilgo piegādes laiku.
Loti ilgs laiks no pasūtījuma apmaksas lidz piegadei. 13. samaksāts, 17.pazinots, ka prece uz pakomatu nosutita, bet 20.datuma vel nekadas zinas!!!
Smaržas un kosmētiku pasūtu atkārtoti. Piegādes laiks kā solīts un ar smaržām viss kārtībā. Paldies!
Paldies,astoņu dienu laikā prece tiek piegādāta.Sūtu jau vairākas reizes.Viss mani apmierina.Noteikti sūtīšu vēl.
Serenity.lv smaržas sūtu jau atkārtoti,bet pēdējais pasūtījums viennozīmīgi arī būs pēdējais. Smaržas NOTEIKTI nav originālas,nekvalitatīvs un lēts analogs! Esmu loti vīlusies!
Paldies!Lielisks internetveikals!Noteikti turpināšu iegādāties preci no šīs firmas.
Par smaržām varu teikt ,ka ļoti labas un kvalitatīvās,bet piegāde,vismaz manā gadijumā sanāca,ka pasūtīju jau 19.07.2018 bet to ,ka smaržas tikai izsūtītas saņēmu 25.07.2018 ,kas nozīmē,ka saņemšu visticamāk tikai līdz 27.07 .Tā tad kopš rēķina apmaksas un smaržu saņemšanas būs pagājušas līdz 9 dienām kopsummā .
Jaunā atsauksme