Par mums

Laipni lūdzam Serenity.lv zemo cenu perfimērijas un kosmētikas interneta veikalā un paldies par mūsu mājaslapas apmeklēšanu. Mūsu plaša preču izvēle iekļauj dauzdu slavēno zīmolu labākās sieviešu un vīriešu smaržas par ļoti zemām un konkurētspejīgam cenām. Šeit Jūs varat atrast arī augstas kvalitātes skaistumkopšanas un dekoratīvas kosmētikas produktus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Lielu zīmolu perfimērija ir lieliskā dāvanu idēja katram gadījumam un lai paveiktu Jūsu dāvanu par ideālo. Uz mūsu mājaslapas Jūs varat iegādāties arī dāvanu sertifikātus.

Atsauksmes

Качественный товар, приятная цена, быстрая доставка. Рекомендую.
Paldies par labu preci. Ātra piegāde. Noteikti pirkšu vēl !
я восторге, все идеально.
Покупаю, не первый раз. Запах всегда соответствует то, что ожидаешь, быстро, корректно. Спасибо, за достойное качество, которое соответствует цене, да и акции радуют. Всегда приятно купить то, что присмотрел ранее, дешевле) Так держать!
Благодарю , все отлично! Хороших Вам клиентов и работы побольше!
Acqua Di Parma Colonia Cologne neko briesmīgāku neesmu smaržojusi...cerēju,uz kaut ko svaigu, tagad 38 eiro nomesti zemē...Žēl naudas...Man sāp galva no šīs smaržas...neiesaku NEVIENAM!
ВСЕ СУПЕР ЛЮКС !!!!
ЗАКАЗАЛ ДЕЗИК-СТИК CK FREE,ОПЛАТИЛ И ЧЕРЕЗ 5 РАБОЧИХ ДНЕЙ В OMNIVA У СЕБЯ НА РАЙОНЕ ПОЛУЧИЛ !!!
ДОВОЛЕН КАК СЛОН,РЕКОМЕНДУЮ !!!
17/02/2021
В этом магазине заказываю давно и помногу. Очень удивляют отзывы о долгой доставке:-( За 4 года моих заказов, лишь единожды мне пришлось ждать 12 дней.
Обычно 7-8 дней, бывало даже быстрее.
Упаковано очень качественно, ни разу ничего не повредилось.
Молодцы! Успехов вам в продажах!


Manai ģimenei ļoti patīk,tikai smaržas sūtam no šejienes!
Piegāde sešās dienās kā arī norādīts e-pastā.
Adidas smaržām cena ļoti laba.
Kopumā apmierināts.
Jaunā atsauksme