Kā iepirkties

 

Kā iepirkties interneta veikalā Serenity.lv

 

Visas cenas norādītas mūsu internetveikalā ir par vienu preces vienību, un ieklauj sevī visas akcijas, īpašos piedāvājumus un nodokļus, bet neiekļauj preces piegādes izmaksas. Kad Jūs esat izvēlējies preces piegādes veidu no pieejamajām iespējām, piegādes pakalpojuma maksa tiks pievienota pie kopējās pasūtījuma summas. Cenas var mainīties jebkurā brīdī, bet izmaiņas neietekmēs tos pasūtījumus, kuri ir jau apstiprināti ar mums. Preces attēlam ir tikai ilustratīvs mērķis. Dažas atšķirības var būt formā, krāsā, iepakošanā vai dizainā, piemēram, dažādu datoru monitoru dēļ.

 

1. Izvēlieties Preci

 

Ja Jums ir interese par produktiem, kuri ir aprakstīti mūsu mājas lapā, Jūs varat iegādāties tos, noklikšķinot uz preces un nospiežot uz izvēlnes "Ielikt grozā".

 

2. Noformējiet Pasūtījumu

 

Lapas augšdaļā nospiediet uz izvēlnes "Nopirkt" un pārbaudiet groza saturu vai tas atbilst Jūsu vēlmēm. Izvēlieties vēlamo piegādes veidu un nospiediet pogu "Nopirkt". Aizpildiet pasūtīšanas formu, pārbaudiet un izlabojiet iespējamas ievades kļūdas pasūtījuma detaļās un apstipriniet pasūtijumu, noklikšķinot uz pogas "Pasūtīt".

 

3. Jūsu pasūtījums ir noformēts veiksmīgi!

 

Pēc pasūtījuma nosūtīšanas, uz norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet infomācijumu par pasūtīgo preci. Ja rodas kādas grūtības vai neskaidrības, lūdzu, kontaktējieties ar mums pa mob. +371 206 25225 vai rakstiet mums uz e-pastu: info@serenity.lv