Privātuma Politika

Privātuma Politika

Mēs, SIA NOVO STILS Reģ.nr.: 41503067265 pievēršam lielu nozīmi mūsu apmeklētāju privātumam. Šīs politikas ietvaros mēs veicam detalizētos pasākumus lai saglabātu drošībā Jūsu privātumu apmeklējot mūsu mājaslapu vai sazinoties ar mūsu personālu. Šajā konfidencialitātes politikā ir sīki paskaidrots kā mēs glabājam vai citādi izmantojam Jūsu personisko informāciju. Konfidencialitātes politika ir regulāri apskatama un pilnveidojama, tāpēc lūdzam Jūs laiks pa laiku pārbaudīt šīs Politikas punktus.

1. Informācijas Apkopošana

Šīs vietnes darbība var prasīt datu apkopošanu un apstrādi par šādiem datiem:

1.1 Mūsu mājaslapas apmeklēšanas detaļas un jebkuru resursu detaļas, kuri ir izmantojami mūsu mājaslapā, neierobežojoties tikai ar atrašanās vietu un datu plūsmu, blogus vai citu komunikāciju informāciju.

1.2 Informācija, kuru lietotāji sniedz, sazinoties ar mums jebkurā iemesla dēļ.

1.3 Dati, kuri is sniegti, aizpildot dažādas formas uz mūsu mājaslapas, piemēram, reģistrācija vai pirkšana.

2. Sīkdatnes

Mūsu reklāmdevējiem vai mums iespējami būs nepieciešams savākt informāciju par Jūsu datoru attiecībā uz mūsu pakalpojumiem. Informācija tiek iegūta statistikas veidā mūsu lietošanai vai reklāmdevējiem mūsu mājaslapā.

Apkopotie dati neidentificē Jūs personiski. Tas ir stingri apkopotie statistikas dati par mūsu apmeklētājiem un par to, kā viņi izmanto mūsu resursus mūsu mājaslapā. Nekāda personiskās identificēšanas informācija netiek izpausta nekādā gadījumā, izmantojot sīkdatnes.

Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izmantojot savu datoru. Katram datoram ir spēja atteikties no failu lejupielādes, piemēram, no sīkfailiem. Jūsu pārlūkā ir iespēja aktivizēt sīkdatņu samazināšanu. Kāds no mūsu reklāmdevējiem var arī izmantot sīkdatnes. Mēs neesam atbildīgi, nedz arī mums ir kontrole par sīkdatnem, kuri ir lejupielādēti no reklāmas. Tās ir lejupielādētas tikai tad, ja jūs noklikšķiniet uz reklāmas.

3.Jūsu informācijaun kā tā tiek izmantota

Galvenokārt, mēs apkopojam un uzglabājam datus, lai palīdzētu sniegt Jums labākus pakalpojumus un produktus. Zemāk ir minēti nolūki, kā mēs varam izmantot Jūsu informāciju:

3.1 Jebkurā laikā kad Jūs pieprasāt informāciju no mums, izmantojot formu vai citas elektronisko datu pārraides iespējas, mēs varam izmantot Jūsu informāciju, lai izpildītu šo lūgumu attiecībā uz mūsu pakalpojumiem un produktiem. Arī mēs varam sazināties ar Jums par citiem Jūs iespējami interesējošiem produktiem vai pakalpojumiem, ja Jūs piekrišana uz to ir saņemta.

3.2 Saistības, kuras rodas no noslēgtajiem mūsu starpā līgumiem var prasīt Jūsu kontaktinformāciju vai cita veida informāciju.

3.3 Mums ir tiesības paziņot Jums par izmaiņām mūsu mājas lapā, par produktiem vai pakalpojumiem, kas varētu ietekmēt mūsu sniegtos pakalpojumus.

3.4 Informācijas sniegšanai par produktiem vai pakalpojumiem, kas ir līdzīgi nesen iegādātajiem no mums.

3.5 Mēs varam izmantot Jūsu informāciju vai ļaut trešajai personai izmantot šos datus, lai piedāvātu Jums informāciju par nesaistītām precēm vai pakalpojumiem, kuri Jūs varētu ieinteresēt. Mēs vai trešās personas var sazināties ar Jums tikai tad, ja Jūs piekritāt šādai komunikācijai un datu izmantošanai.

3.6 Jūs varāt atcelt savu piekrišanu, kas ir iespējams izdarīt mūsu mājaslapā.

3.7 Mēs nekādā gadījumā nesniedzam mūsu reklāmdevējiem jebkādu identificējošu informāciju par jums, lai gan mēs dažkart varam dalīties ar apmelētāju statistikas informāciju ar mūsu reklāmdevējiem.

4. Personas datu uzglabāšanas

4.1 Kad Jūs noklikšķiniet apstiprināt maksājumu, personisko informāciju vai citu elektronisko datu sakaru, Jūs piekrītat dotās informācijas nodošanai glabāšanai un apstrādei. Mēs veiksim visus nepieciešamos drošības pasākumus, saskaņā ar doto konfidencialitātes politiku.

4.2Jūsu iesniedzama informācija tiek uzglabāta uz mūsu drošiem serveriem. Visas maksājumu un darījumu detaļas tiks šifrēti lai pilnībā nodrošīnātu izmantotās vērtības.

4.3Jūs zināt, ka datu pārraides drošums internetā nekad nevar būt garantēts. Nav neiespējams pilnīgi garantēt Jūsu elektronisko datu un citu datu pārraides drošību. Tādēļ Jūs paši uzņēmaties šo risku, ja Jūs izvēlaties pārraidīt datus. Kad Jums ir piedāvāts, Jūs varat izveidot paroli, bet tikai Jūs esat atbildīgi par tas konfidenciālitāti.

5. Informācijas koplietošana

5.1 Ja nepieciešams, mēs varam koplietot personisko informāciju ar mūsu grupas locekļiem, tostarp ar tādām vienībām kā meitasuzņēmumi, kontrolakciju sabiedrībām un to meitasuzņēmumiem. Informācija tiek sniegta tikai ja tas ir piemērojams.

5.2 Personiskās informācijas sniegšana trešajai personai var būt nepieciešama, ja:

5.2.1 Mūsu biznesa vai to aktīvu pilnīgas vai daļējas pārdošanas gadījumā trešā persona var pieprasīt personas datu apmaiņu.

5.2.2 Saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanā norādītajiem gadījumiem.

5.2.3 Lai palīdzētu samazināt kredīta risku un krāpšanas aizsardzību.

6.Trešo personu saites

Iespējams Jūs varat atrast saites uz mūsu vietni, kas pieder trešajām personām. Šīm mājas lapām ir sava konfidencialitātes politika, kurai Jūs piekrītat, izmantojot ši veida saites uz mūsu vietni. Jums ir nepieciešams izlasīt šo trešo personu konfidencialitātes politiku. Mēs nepieņemam jebkādas pretenzijas un neuzņēmāmies atbildību par šīm jebkura veida politikām vai saitēm, jo mēs nekādā veidā nekontrolējam šīs trešo personu vietnes.

7.Sazināšanās ar mums

Mēs augsti vērtējam jebkurus Jūsu vaicājumus, lūgumus vai komentārus, kuri Jums var rasties par šo konfidencialitātes politiku. Lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu info@serenity.lv.